Konsultacja online

Konsultacja online
Konsultacja online to forma spotkania odpowiednia w sytuacji, w której nie jest możliwe osobiste spotkanie Klienta i Psychoterapeuty w gabinecie (choroba, pobyt za granicą itp.). Za pomocą wideokonferencji lub rozmowy telefonicznej zrealizowana może być konsultacja psychologiczna, psychoterapia indywidualna lub psychoterapia par.

Jeśli zdecydowałeś się na konsultację online, zapoznaj się proszę z kilkoma informacjami istotnymi dla efektywnego przebiegu tej formy współpracy.

 

Rezerwacja wizyty

 • Proszę o samodzielne zarezerwowanie pierwszej wizyty poprzez platformę Znany Lekarz. Umożliwia to wybór dogodnego dla Ciebie terminu oraz zabezpiecza wszystkie wymogi prawne związane z RODO. Terminy następnych wizyt ustalimy podczas pierwszego spotkania.
 • Kalendarz wraz z aktualnymi terminami dostępny jest tu: https://www.znanylekarz.pl/monika-kolodziejczyk-2/psychoterapeuta-terapeuta/warszawa.
 • Proszę, aby osoby kontynuujące terapię, umawiając wizytę w Znanym Lekarzu zaznaczyły opcję "Nie" w pytaniu: "Czy to twoja pierwsza wizyta u tego specjalisty?"

Kwestie techniczne

 • Spotkanie odbywać się będzie w formie wideokonferencji, korzystanie z niej nie wymaga instalacji żadnej dodatkowej aplikacji, potrzebny jest jedynie dostęp do internetu i komputer bądź smartfon.
 • Na około 10 minut przed zarezerwowaną godziną spotkania otrzymasz od Znanego Lekarza SMS z linkiem do spotkania. Jeśli chcesz przeprowadzić sesję z użyciem np. komputera lub tabletu, zadbaj o przesłanie linku dostępowego na właściwe urządzenie. Na 2-3 minuty przed umówionym terminem kliknij w niego i rozpocznij połączenie. Jeśli system nie zadziała prawidłowo i nie otrzymasz SMS z linkiem, proszę o informację (najlepiej także SMS, na numer 730 287 994).
 • Przed pierwszą konsultacją online wejdź proszę w link dostępowy chwilę wcześniej, sprawdź połączenie, może być potrzebne zezwolenie programowi na używanie kamery i mikrofonu.
 • Zadbaj proszę o komfortowe warunki rozmowy, tj. takie miejsce i czas, w których będziesz miał zapewnioną swobodę rozmowy.
 • Jeśli preferujesz rozmowę telefoniczną, proszę daj mi wcześniej znać (SMS lub pole "informacja dla lekarza" w formularzu umawiania wizyt) i podaj numer telefonu – o umówionej godzinie będę dzwonić do Ciebie.

Płatności

 • W obydwu przypadkach – tak konsultacji on-line jak i telefonicznej - proszę o dokonanie płatności na minimum 12 godzin przed zarezerwowanym terminem na konto: 73 1050 1025 1000 0090 7505 1152, z podaniem imienia i nazwiska oraz daty umówionej konsultacji.
 • W przypadku braku płatności wizyta będzie niestety odwołana. Jeśli chcesz dostarczyć potwierdzenie przelewu, możesz wysłać go mailem na adres: kontakt@znajdzsie.pl.
 • Wysokość opłaty zgodna jest z cennikiem dostępnym na stronie https://www.znajdzsie.pl/ w zakładce Cennik.

Spotkanie

 • Spotkanie online czy konsultacja telefoniczna ma oczywiście inną specyfikę niż spotkanie osobiste i pierwsza taka „wizyta" może budzić Twoje wątpliwości czy niepokój. Chciałam jednak zapewnić, że skuteczności tego typu psychoterapii jest porównywalna z terapią prowadzoną w tradycyjnej formule, a także uspokoić, że bardzo szybko przywykniemy do tej formy spotkań.
 • Spotkania trwają tyle samo, co wizyta w gabinecie, tj. 50 minut sesja psychoterapii indywidualnej oraz pierwszorazowa konsultacja tak dla osób indywidualnych jak i par, natomiast 75 minut sesja terapii par.
 • Wszystkie postanowienia kontraktu nadal obowiązują.

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia/usłyszenia wkrótce!

Monika Kołodziejczyk

Gabinet Psychoterapii Znajdź Się


wróć do listy artykułów