Chcesz dowiedzieć się więcej o psychoterapii – przebiegu, zasadach, metodach pracy? Jesteś zainteresowany psychoedukacją lub potrzebujesz psychologicznego wsparcia? Zapraszam do przeczytania artykułów na blogu.

 • Psychoterapia w czasie pandemii….
  Psychoterapia w czasie pandemii…. Wygląda na to, że jeszcze przez jakiś czas wszyscy będziemy musieli funkcjonować w zaostrzonym reżimie sanitarnym w związku ze stanem pandemii COVID-19. Dotyczy to także naszych spotkań, przeczytaj więc proszę jak się do nich przygotować tak, aby były bezpieczne.
 • Konsultacja online
  Konsultacja online Konsultacja online odpowiednia jest w sytuacji, w której z różnych powodów nie jest możliwe osobiste spotkanie Klienta i Psychoterapeuty w gabinecie (choroba, konieczność pozostania w domu, pobyt za granicą itp.). Odbywa się w formie wideokonferencji i jest najbardziej odpowiednia dla wstępnej konsultacji, psychoedukacji czy psychoterapii indywidualnej....
 • Kontrakt terapeutyczny
  Kontrakt terapeutyczny Kontrakt terapeutyczny to nic innego, jak zbiór zasad, do przestrzegania których zobowiązuje się Klient i Psychoterapeuta w trakcie procesu terapeutycznego. Nadaje on pewne ramy organizacyjne współpracy i służy jak najlepszemu wspieraniu Klienta w pokonywaniu jego trudności.
 • Zanim przyjdziesz na psychoterapię…
  Zanim przyjdziesz na psychoterapię… ... zadajesz sobie pewnie mnóstwo pytań – na czym tak naprawdę terapia polega, jak przebiega, w jakich problemach pomaga... Zapraszam więc do lektury krótkiego artykułu, który odpowie na te pytania i być może pomoże rozwiać Twoje wątpliwości czy obawy.