Chcesz dowiedzieć się więcej o psychoterapii – przebiegu, zasadach, metodach pracy? Jesteś zainteresowany wsparciem Twojego rozwoju zawodowego? Myślisz o skorzystaniu z pomocy mediatora rodzinnego? Szukasz wartościowych warsztatów rozwojowych? Zapraszam do przeczytania artykułów na blogu.

  • Kiedy warto przyjść do mediatora rodzinnego?
    Kiedy warto przyjść do mediatora rodzinnego? Jeśli przeżywasz kryzys w związku, jesteś w separacji lub w trakcie rozwodu, doświadczasz z tego powodu ciągłego konflikty i stresu, być może warto rozważyć skorzystanie z pomocy mediatora rodzinnego. Zapraszam do lektury krótkiego artykułu, z którego dowiesz się czym są i jak przebiegają mediacje rodzinne.
  • Kontrakt terapeutyczny
    Kontrakt terapeutyczny Kontrakt terapeutyczny to nic innego, jak zbiór zasad, do przestrzegania których zobowiązuje się Klient i Psychoterapeuta w trakcie procesu terapeutycznego. Nadaje on pewne ramy organizacyjne wzajemnej współpracy i pozwala skoncentrować się na wspieraniu Klienta w pokonywaniu jego trudności.
  • Zanim przyjdziesz na psychoterapię…
    Zanim przyjdziesz na psychoterapię… ... zadajesz sobie pewnie mnóstwo pytań – na czym tak naprawdę terapia polega, jak przebiega, w jakich problemach pomaga... Zapraszam więc do lektury krótkiego artykułu, który być może pomoże rozwiać Twoje wątpliwości czy obawy.