Chcesz dowiedzieć się więcej o psychoterapii – przebiegu, zasadach, metodach pracy? Jesteś zainteresowany wsparciem Twojego rozwoju zawodowego? Myślisz o skorzystaniu z pomocy mediatora rodzinnego? Szukasz wartościowych warsztatów rozwojowych? Zapraszam do przeczytania artykułów na blogu.

 • Konsultacja online
  Konsultacja online Konsultacja online to forma spotkania odpowiednia w sytuacji, w której nie jest możliwe osobiste spotkanie Klienta i Psychoterapeuty w gabinecie (choroba, pobyt za granicą itp.). Za pomocą wideokonferencji lub rozmowy telefonicznej zrealizowana może być konsultacja psychologiczna, psychoterapia indywidualna lub psychoterapia par.
 • Kiedy warto przyjść do mediatora rodzinnego?
  Kiedy warto przyjść do mediatora rodzinnego? Jeśli przeżywasz kryzys w związku, jesteś w separacji lub w trakcie rozwodu, doświadczasz z tego powodu ciągłego konflikty i stresu, być może warto rozważyć skorzystanie z pomocy mediatora rodzinnego. Zapraszam do lektury krótkiego artykułu, z którego dowiesz się czym są i jak przebiegają mediacje rodzinne.
 • Kontrakt terapeutyczny
  Kontrakt terapeutyczny Kontrakt terapeutyczny to nic innego, jak zbiór zasad, do przestrzegania których zobowiązuje się Klient i Psychoterapeuta w trakcie procesu terapeutycznego. Nadaje on pewne ramy organizacyjne wzajemnej współpracy i pozwala skoncentrować się na wspieraniu Klienta w pokonywaniu jego trudności.
 • Zanim przyjdziesz na psychoterapię…
  Zanim przyjdziesz na psychoterapię… ... zadajesz sobie pewnie mnóstwo pytań – na czym tak naprawdę terapia polega, jak przebiega, w jakich problemach pomaga... Zapraszam więc do lektury krótkiego artykułu, który być może pomoże rozwiać Twoje wątpliwości czy obawy.