Chcesz dowiedzieć się więcej o psychoterapii – przebiegu, zasadach, metodach pracy? Jesteś zainteresowany wsparciem Twojego rozwoju zawodowego? Myślisz o skorzystaniu z pomocy mediatora rodzinnego? Szukasz wartościowych warsztatów rozwojowych? Zapraszam do przeczytania artykułów na blogu.

 • Kiedy warto przyjść do mediatora rodzinnego?
  Kiedy warto przyjść do mediatora rodzinnego? Jeśli przeżywasz kryzys w związku, jesteś w separacji lub w trakcie rozwodu, doświadczasz z tego powodu ciągłego konflikty i stresu, być może warto rozważyć skorzystanie z pomocy mediatora rodzinnego. Zapraszam do lektury krótkiego artykułu, z którego dowiesz się czym są i jak przebiegają mediacje rodzinne.
 • Kontrakt terapeutyczny
  Kontrakt terapeutyczny Kontrakt terapeutyczny to nic innego, jak zbiór zasad, do przestrzegania których zobowiązuje się Klient i Psychoterapeuta w trakcie procesu terapeutycznego. Nadaje on pewne ramy organizacyjne wzajemnej współpracy i pozwala skoncentrować się na wspieraniu Klienta w pokonywaniu jego trudności.
 • Czy potrzebuję doradcy zawodowego?
  Czy potrzebuję doradcy zawodowego? Jeśli odczuwasz wypalenie zawodowe, nie wiesz, jak pokierować swoją karierą, zastanawiasz się, w czym tak naprawdę jesteś dobry i jak mógłbyś to wykorzystać na rynku pracy, to prawdopodobnie pomoc doradcy zawodowego będzie dla Ciebie wartościowym doświadczeniem.
 • Zanim przyjdziesz na psychoterapię…
  Zanim przyjdziesz na psychoterapię… ... zadajesz sobie pewnie mnóstwo pytań – na czym tak naprawdę terapia polega, jak przebiega, w jakich problemach pomaga... Zapraszam więc do lektury krótkiego artykułu, który być może pomoże rozwiać Twoje wątpliwości czy obawy.
 • FRIS bez tajemnic
  FRIS bez tajemnic Będąc psychologiem, pracując jako rektuter, asesor czy doradca zawodowy, poznałam większość dostępnych na naszym rynku narzędzi diagnozujących kompetencje i predyspozycje zawodowe. Ale dopiero FRIS przekonał mnie do siebie naprawdę.... Czym zatem jest i za co można go polubić?